Rodzaje budowlanych klejów montażowych

Rodzaje budowlanych klejów montażowych

Na rynku budowlanym możemy spotkać wiele klejów montażowych, do tych najlepszych zaliczają się kleje poliuretanowe, które dzięki składowi mają naprawdę mocną przyczepność do wielu rodzajów materiałów. Z powodzeniem można je stosować do wszelkiego rodzaju powierzchni drewnopodobnych, do metalu, plastiku i innych tworzyw sztucznych, a nawet do betonu czy struktury tynku.

Niezbędny podczas każdej budowy

Jeżeli jesteś na etapie budowy domu, z pewnością przyda ci się klej montażowy. Jest on niezbędny przy wielu pracach związanych zarówno z samą budową, jak i na etapie wykończenia domu, podczas aranżacji wnętrz.

Różnorodne technologie klejowe pozwalają na zastosowanie kleju montażowego przy pracach wykończeniowych w kuchni i w łazience, posiada on znakomite właściwości, jest odporny na wodę, wilgoć, a także zmienne temperatury. Także w pokoju, gdzie zamierzamy położyć panele podłogowe, listwy przypodłogowe i inne elementy drewniane bądź drewno podobne, warto zastanowić się nad użyciem kleju montażowego.

Klej przydatny podczas remontu

Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich osób zajmujących się drobnymi remontami. Szeroko znane i stosowane kleje budowlane, mają również swoje zastosowanie podczas drobnych remontów. Jeżeli dla przykładu jakaś listwa odkleiła się, bądź planujemy naprawić płytki w łazience, taki klej montażowy sprawdzi się znakomicie.

Niezależnie od tego jak dużą naprawę musimy przeprowadzić oraz jakie tworzywo będziemy kleić, z zastosowaniem kleju montażowego zawsze poradzimy sobie tak samo dobrze. Także podczas prac na zewnątrz, na przykład przy naprawie ławki bądź huśtawki ogrodowej, klej montażowy będzie doskonałym produktem, który za każdym razem sprawdzi się podczas naprawy.