Uszczelniacze do membran dachowych i szlam uszczelniający

Uszczelniacze do membran dachowych i szlam uszczelniający

Klej przemysłowe to kategoria produktów bardzo często wykorzystywana w budownictwie. Kleje przemysłowe produkowane są obecnie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Pozwala to na uzyskanie produktów odznaczających się bardzo wysoką jakością.

Kleje przemysłowe: jakie są dostępne na rynku?

Klej przemysłowe znajdują zastosowanie w bardzo różnych gałęziach przemysłu. Mogą być wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i montażowym. Wykorzystuje je także branża budowlana. Wszystkie kleje przemysłowe są bardzo wydajne i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających technologicznie branż. Do klejów mających szerokie zastosowanie zalicza się klej EPDM. Klej ten służy przede wszystkim branży budowlanej.

Klej EPDM doskonale sprawdza się do klejenia membran dachowych i folii EPDM. Spoina, którą tworzy klej EPDM jest bardzo trwała. Można go stosować nie tylko na suchych powierzchniach. Na mokrych jest równie skuteczny.

Jakie uszczelniacze dla branży budowlanej są dostępne?

W nowoczesnym budownictwie bardzo często stosuje się szlam uszczelniający na bazie cementu. Szlam uszczelniający zawiera także różnego rodzaju dodatki, w tym kruszywo mineralne. Szlam uszczelniający umożliwia wykonanie bezspoinowych hydroizolacji. Szlam mineralny stosuje się do wykonania hydroizolacji ław fundamentowych i piwnicznych. Szlam mineralny może być stosowany także do uszczelniania basenów i zbiorników na wodę – także tych na wodę potnę. Szlam mineralny z uwagi na swój skład doskonale wiąże się ze wszystkimi podłożami mineralnymi.